Yukarı

ISPARTA / EĞİRDİR ALTINKUM KAMPİNG

ISPARTA / EĞİRDİR ALTINKUM KAMPİNG

 

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde ilçe merkezine 2 KM uzaklıkta bulunuyor.Altınkum plajı ile yan yana.Kamp alanı dört bölüme ayrılmış.

 

1-GÜNÜBİRLİKÇİLER İÇİN PLAJ HİZMETİ VE PİKNİK ALANI

 

Çadır kamp alanının ön ve yan tarafı yüzmeye gelenler için ayrılmış.Plajda ki şezlonglar işletmeye ait olduğu için ve ücretli olmasından dolayı yüzmek için gelenler yanında piknik malzemeleri ile gelerek kendi piknik alanlarını yaratmışlar.Boş buldukları yerlere çadır,kilim,masa koyabiliyorlar.

 

2-KÜÇÜK AİLELER İÇİN BUNGALOVLAR

 

Küçük aileler rahatlıkla konaklayabilir.İçerisinde elektriği,tuvaleti ,duşu ve var.Isınma problemi yok.Kapı önünde çardak ve masa mevcut ancak çardağın üstü kapatılmamış.

 

3-KARAVAN KAMP ALANI

 

Girişteki otoparkın bir kısmı  demir parmaklıklar ve zincir ile kapatılarak karavanlar için park alanı yapılmış.Merkezde olduğu için çöp sorunu yok.Elektrik panolarından uzatma kablo ile elektrik çekebilirsiniz.Atıkların boşaltılması için bir yer göremedik.

 

4-ÇADIR KAMP ALANI

 

Bungalovların önünde etrafı küçük çalılıklar ile çevrilmiş bir alanı çadır kamp alanı olarak ayırmışlar.Kendi çadırınız ile konaklarsanız çadır başı 25 TL.Kiralarsanız 35 TL. Elektrik panolarından çadıra elektrik çekebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİLER

 

Kamp alanı merkeze yakın.Çevresinde Migros gibi alışveriş yapabileceğiniz market ve dükkanlar mevcut.Etrafı tellerle çevrili ve güvenlik kameraları var.Görevliler sohbetsever olmasa da yardımcı olmaya çalışıyorlar.Konaklamalı kalırsanız otopark ücreti konaklamaya dahil oluyor.Saat 18:00’den sonra mangal yapabiliyorsunuz.Bulaşık yıkamak için geniş bir alanı var. Erkek ve kadın için ayrılmış duş ve tuvaletleri var. Duş almak için görevliden anahtarı almanız ve işiniz bitince geri vermeniz gerekiyor.Kamp alanının kenarında döner ekmek,çay,kahve hizmeti veren bir büfe var.Plajında ücret karşılığı şezlong ve şemsiye hizmeti veriliyor.Can kurtaran hizmeti var.Jetski,muz ve deniz bisikleti gibi aktivite imkanları mevcut.Kalabalık dönemlerde gölün suyu kirli olabiliyor.Kablosuz bağlantı var.

 

OLUMSUZ TARAFLARI

 

-Kamp alanının etrafı tellerle çevrili olsa bile gece serseriler tarafından ziyaret edilebiliyor.Görevlilere söylediğinizde gerekeni yapıyorlar.

 

-Günübirlikçiler de aynı otoparkı kullandığı için kamp alanından dışarı çıktığınız da aracınıza park yeri bulmakta zorlanıyorsunuz.Aracınızı uygun bir yere çekmediyseniz görevliler anons yapıyor.

 

-Çadır kamp alanı ile piknik alanı iç içe geçmiş durumda.Günübirlik gelenler sınır olmadığı için çadırınızın dibine kadar yayılabiliyorlar.

 

Çadırlar için düzenli bir yerleşim olmadığından uyurken diğer çadırlardan gelen gürültülere maruz kalabiliyorsunuz.

 

-Tuvalet ve duşlar temiz değil.Sıvı sabun,peçete ve tuvalet kağıdı gibi temizlik ürünlerinin takibi yapılmıyor.

 

 

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ALTINKUM KAMPİNG’İ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

Telefon: (0246) 311 48 57

 


Aklımda Bir Yer
Henüz Yorum Yok

Yorumlarınız bizim için önemli :)