Yukarı

DÜZCE / AKÇAKOCA HAMBURG KAMPİNG

DÜZCE / AKÇAKOCA HAMBURG KAMPİNG

 

GENEL BİLGİ

 

Kamp  yapmak için eskiden daha geniş bir alan vardı.Karavanlar ve çadır kamp yapanlar rahat rahat konaklayabiliyordu.Kamp alanının ortasına üstü kapalı bir çardak misali büyük bir yapı inşaa etmişler.Burada kır düğünü vb.organizasyonlar yapılıyor.Bu nedenle bazı günler düğün olabiliyor.Huzur için gittiğiniz yerde kaosa düşebilirsiniz uyarması bizden.Düğün alanı kamp alanını daralttığı için çadır kamp için gelen gezginler fındık ağaçlarının altında kamp yapmak durumunda kalıyor.Düğün alanında çimlere basmak bile yasak.Sahipleri ilgili,yardımsever.Zaten aynı bahçede ikamet ediyorlar.

 

İNTERNET BAĞLANTISI

 

Kablosuz internet bağlantısı var ama özellikle tuvaletlerin oraya doğru çekmiyor.Sinyal mesafesi çok az.

 

ELEKTRİK

 

Kamp alanını aydınlatan birkaç lamba var.Bazı yerlerde de elektrik panosu var ama yeterli değil.Panolar uzakta kaldığı için uzatma kablo ile ulaşılması zor.

 

TEMİZLİK VE TUVALETLER

 

Bay ve bayan için ayrı ayrı tuvaletler mevcut.Işıklandırma var.Tuvaletlerin kapıları sökülmüş kapılardan yapılmış.Kilitleri sağlam değil.Temizlik kötü.Sıvı sabun var ama tuvalet kağıdı ve kağıt havlu yok.Sahipleri ile görüştüğümüz de kamp alanının yenileneceğini ve tuvaletlerinde taşınacağını söylediler.

 

ÜCRET

 

Çadır kamp alanı için günlük kişi başı fiyatı 25 TL.Kendi çadırını getirmeyenler için günlük 35 TL çadır kiralama hizmeti var.

 

KONUM

 

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Ceneviz Kale yolu üzerinde sol tarafta bulunuyor.Ana yola ve marketlere yakın.Denize girebileceğiniz kadın ve erkek plajlarına yürüme mesafesinde.Kamp alanının hemen arkasına Akçakoca Belediyesi tarafından Kent Meydanı ve Kent Park inşaa ediliyor.

 

 


Aklımda Bir Yer
Henüz Yorum Yok

Yorumlarınız bizim için önemli :)